Merhaba, Mahalle Esnafına ücretsiz üye olabilirsiniz.
Mahalleli Nedir ?

Biz Üyelerimize mahalleli diyoruz. mahalleesnafi.com ’a dileyen herkes üye olabilir. Tek yapmanız gereken, size en yakın mahalle esnafını ve ihtiyacınız olan ürünleri seçenekleri ile listeleyebilmemiz için; kişisel bilgilerinizi, yaşadığınız il, ilçe ve mahalle bilgilerini eksiksiz doldurmak.

Mahalleli Olmanın Avantajları Nelerdir ?

Evinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir sepette, kolay ve hızlıca alışveriş yapmanızı sağlamak için çalışıyoruz.

Mahalleli olarak, sistemimize kayıtlı mahalle esnaflarından en uygun koşullarda alışveriş yapabilirsiniz . Ayrıca fiyatları kıyaslayabilir, mahalle esnaflarını hizmet kalite puanlarına göre filtreleyip seçebilirsiniz.

Zaman zaman göndereceğimiz indirim kuponları ile indirimli alışveriş yapmanın keyfi de cabası.

Nasıl ürün satın alırım ?

Öncelikle üye olmalısınız. Size soracağımız birkaç soruyu cevaplayarak kolayca üye olabilirsiniz.

Üye girişi yaptığınızda ise artık mahallenizin esnafları karşınızda.

Kategori menüsünden, istediğiniz ürünleri seçebilir, dilerseniz arama çubuğuna aradığınız ürün veya esnaf adı yazarak arama yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü sepete eklemeniz yeterli. Alışveriş sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri esnaf filtresi ile ekranınızın sağ tarafında bulacaksınız.

Alışveriş sepetiniz hazır mı ?

Satın al butonu sizi sipariş onay sayfasına götürüyor olacak. Adres, ödeme şekilleri, servis süreleri gibi kriterleri inceleyip gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra, varsa indirim kuponunuzu da kullanarak  siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Artık zahmetsizce yaptığınız alışverişin keyfini çıkarıp, kapınızın çalmasını bekleyebilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Mahalleesnafi.com sizden kredi kartı bilgisi istemez.

Tüm siparişlerinizin ödemelerini kapıda güvenle yapabilirsiniz. Sisteme üye olan esnafların ödeme koşullarının geçerli olduğu bu yöntemde; nakit, kredi kartı, ticket, alternatif ödeme şekillerinden birini ödeme seçeneği olarak belirleyebilirsiniz.